top of page

INTERJERA LOGO UN NOFORMĒJUMS

Uzņēmuma logo pie sienas kalpos kā reprezentabla zīme par jūsu uzņēmumu un veicinās tam uzticamību.  

Interjera logo visbiežāk izvieto virs galvenā sagaidīšanas galda (main desk) vai uzgaidāmajā telpā, gaitenī vai arī kopējās uzņēmuma telpās.

 

Uzņēmuma logo, saukli pie sienas var stiprināt pa tiešo ar speciālām līmēm vai arī uz distanceriem, tā veidojot papildu ēnu uz sienu. Logo tiek izgatavots no 5-20mm bieza plastikāta vai organiskā stikla, kas aplīmēts ar augstas kvalitātes līmplēvi.

Projektos tiek izmantoti augstas kvalitātes specializēti Baltled LED moduļi ar lēcu, kas nodrošina vienmērīgu gaismas izkliedēšanos, un LED darbību - ar garantijas laiku līdz pat 7 gadiem!

Visiem interjera logo gaismas reklāmas projektiem nodrošinām - maketu un vizualizāciju izstrādi, veicam objekta apsekošanu, izgatavošanu, uzstādīšanu visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Apjomīgākiem projektiem nodrošinām arī paraugu izstrādi, lai klients varētu pārliecināties par atbilstošā gaismas burtu veida izvēli.

  • P6 - gaismas burtiem spīd priekšpuse, klasiskais un populārākais reklāmas veids;

  • P3 - gaismas burtiem spīd aimugure, gaisma krīt uz sienu, veidojot ap tiem auru;

  • P6+P3 - gaismas burtiem spīd priekšpuse un aizmugure, gaismai krītot arī uz sienu;

  • P6DN - gaismas burti, kam priekšpuse dienā ir melna, bet naktī burti spīd balti;

  • P1 - telpiski burti bez iekšēja LED apgaismojuma, 60-80mm biezi;

  • P0 - telpiski burti bez iekšēja LED apgaismojuma, 10mm biezi, iespējams tos stiprināt ar distanci no sienas, tādejādi veidojot papildu telpiskumu.

INTERJERA LOGO VEIDI

bottom of page