top of page

BACKLIT TEKSTILA GAISMAS KASTES

Backlight tekstila vai backlit banera gaismas kastes ir elegants liela izmēra gaismas reklāmas veids.

 

Backlit tekstils/baneris - speciāls auduma materiāls kam tiek veikta UV vai solvent apdruka, malu pēcapstrāde

(silikona maliņa vai tunelis vai gredzeni) un tad to iestiepj speciālā gaismas reklāmas profilā.

 

Backlit tekstila gaismas kastes labākais pielietojums ir tirdzniecības centros, apavu un apģērbu veikalos utml. Šāda veida reklāma lieliski izceļ attēlus, imidža bilžu ar logo vai jaunāko akcijas piedāvājumu!

 

Backlit baneru gaismas kastes lielākoties tiek izmantotas āra apstākļiem, kad klients izvēlas reklāmu, kurai kāds no izmēriem pārsniedz 4m, pārsniedzot šo izmēru (organiskā stikla loksnes izmērs) standarta reklāmai būtu nepieciešams veidot šuves, bet izmantojot backlit baneru materiālu, reklāmu var veidot pat 50 metri garu, bez nevienas šuves uz fasādes!

Projektos tiek izmantoti augstas kvalitātes specializēti Baltled LED moduļi (www.baltled.lt), kas nodrošina vienmērīgu gaismas izkliedēšanos un LED darbību ar garantijas laiku līdz pat 7 gadiem!

Visiem gaismas reklāmas projektiem nodrošinām - maketu un vizualizāciju izstrādi, saskaņošanu būvvaldē, veicam objekta apsekošanu, izgatavošanu, uzstādīšanu visā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Apjomīgākiem projektiem nodrošinām arī paraugu izstrādi, lai klients varētu pārliecināties par atbilstošā gaismas reklāmas veida izvēli.

BACKLIT GAISMAS KASTU VEIDI:

  • BT - backlit tekstila gaismas kaste ar LED iekštelpām;

  • BB - backlit banera gaismas kaste ar LED āra apstākļiem;

  • BT0 - backlit tekstila kaste/siena bez apgaismojuma;

  • BTC - backlit tekstila gaismas kubi, spīd 5 plaknes.

bottom of page